Sprawdź, ile wiesz o karierze Carlesa Puyola! ROZWIĄŻ QUIZ
Bukmacher Fortuna przygotował darmowe 20 PLN. Sprawdź i odbierz bonus!

Carles Planas

Biografia

Planas rozpoczął karierę w klubie z rodzinnego miasta. W wieku 9 lat trafił do La Masíi, piłkarskiej szkółki FC Barcelony. W 2009 roku został przeniesiony do drużyny rezerw Barcelony. Zadebiutował w pierwszej drużynie w wygranym 3:1 meczu ligowym przeciwko Deportivo Alaves, zastępując Adriano w 70 minucie. Znalazł się również w pierwszej jedenastce w meczu grupowym Ligi Mistrzów przeciwko Benfice Lizbona.

5 czerwca Planas przeniósł się do Celty Vigo występującej w Primera División. Z hiszpańskim klubem podpisał trzyletni kontrakt. Carles zadebiutował w pierwszej kolejce przeciwko Getafe.

Kariera
Klub Data przyjściaData przyjścia Data odejściaData odejścia
Girona FC Girona FC 13.07.2017 do dziś
Celta Vigo Celta Vigo 01.07.2014 30.06.2017
FC Barcelona B FC Barcelona B 01.01.2010 30.06.2014
Statystyki rozgrywek
Lp. Rozgrywki Suma Wyjściowa jedenastka Zszedł w trakcie meczu Wszedł z ławki Minuty na boisku Zdobyte gole Asysty Żółte kartki Czerwone kartki po drugiej żółtej Bezpośrednie czerwone kartki