Większa część rodziny Blaugrana jest już w Rosario, rodzinnym mieście Leo Messiego, w którym dzisiaj odbędzie się jego ślub z wieloletnią partnerką Antonellą Rocuzzo. Mieszkańcy tego miasta są w szoku, że gwiazdor futbolu wybrał to miejsce na swoją ceremonię.

Na ceremonię została zaproszona cała pierwsza jedenastka, łącznie ze sztabem szkoleniowym oraz działaczami i zaprzyjaźnionymi członkami FC Barcelony. Nie wszyscy jednak zdołają dotrzeć na ślub, kilku zawodników, z różnych powodów nie będzie obecnych. Wśród gości znaleźli się między innymi: XaviJordi AlbaCesc FabregasCarles Puyol czy nawet były snajper Blaugrany Samuel Eto’o. Jako jeden z pierwszych w hotelu pojawił się wieloletni przyjaciel Messiego – Pinto, który przybył razem z jednym z agentów argentyńczyka – Pepem Costą. Niektórzy zawodnicy przyjechali do Rosario w grupach, inni indywidualnie. Liczba gości nie została ujawniona. 

 Lionel Messi Antonella Rocuzzo pochodzą właśnie z Rosario. Mało kto wierzył, że w tym mieście wezmą wezmą ślub. Policja nie potrafi sobie poradzić z wojną gangów narkotykowych. Kilka tygodni temu, niecały kilometr od miejsca ceremonii doszło do brutalnego morderstwa siostry miejscowego barona narkotykowego. Dlatego nad prawidłowym przebiegiem uroczystości czuwać będzie około dwustu funkcjonariuszy służb bezpieczeństwa. 

Ceremonia odbędzie się w luksusowym kompleksie wypoczynkowym. Do dyspozycji gości będą m.in: dwa baseny, korty tenisowe, kasyno oraz sala balowa. 

O autorze