Rozchwytywany przez najlepsze hiszpańskie kluby zawodnik, wciąż nie jest pewny swojej przyszłości. Jak sam przyznaje, wszystko wyjaśni się w nadchodzących tygodniach.

Przyszłość Daniego Ceballosa to zdecydowanie jeden z najgorętszych tematów w hiszpańskiej prasie. Znajduje się on na pierwszych stronach najpopularniejszych sportowych gazetach w Hiszpanii. Wszystko przez zainteresowanie jego osobą takich klubów jak Real Madryt i FC Barcelona. Obydwa kluby z chęcią kupiłyby najlepszego gracza młodzieżowego Euro U21. Sam zawodnik spokojnie podchodzi do całej sprawy. Tuż po przegranym finale wspomnianego turnieju udzielił on wywiadu, w którym odniósł się do swojej przyszłości, a także nagrody MVP Euro.

Przyszłość:

Obecnie jestem bardzo zły przez wynik spotkania, ale w najbliższych dwóch, może trzech tygodniach zdecyduję o swojej przyszłości.

MVP turnieju:

W tym turnieju oglądaliśmy chyba moją najlepszą wersję. Jestem szczęśliwy z powodu tej nagrody, ale chciałbym ją wymienić na wygrany finał. Musimy podnieść głowy do góry, za jakiś czas Hiszpania znów będzie miała szansę wygrać ten turniej. 

O autorze