QUIZ

Jak wiele wiesz na temat obecnego trenera Barcy - Luisa Enrique? Czy ten wybitny szkoleniowiec jest... ROZWIĄŻ QUIZ
Bukmacher Fortuna przygotował darmowe 20 PLN. Sprawdź i odbierz bonus!

Odejście Neymara coraz bardziej prawdopodobne [AKTUALIZACJA]

Transfery Phenom @20.07.2017 | Przeczytano 3012 razy

Odejście Neymara coraz bardziej prawdopodobne [AKTUALIZACJA]
Źródło: BB

Brazylijska prasa potwierdza informacje o chęci zmiany otoczenia przez 25-latka.

Dziennik Globo Esporte podał informację o chęci zmiany otoczenia przez Neymara. Skrzydłowy Barcy miał już poinformować o tej decyzji swoich rodaków, występujących na co dzień w barwach Paris Saint-Germain.

To właśnie aktualny wicemistrz Francji miałby być kolejnym przystankiem w karierze Neymara. Właściciel PSG, czyli Nasser Al-Khelaifi, jest gotowy zapłacić Katalończykom aż 222 miliony euro za usługi Brazylijczyka. Tyle wynosi bowiem klauzula odejścia, zapisana w jego kontrakcie.

25-latek po przenosinach na Parc des Princes mógłby liczyć na zarobki w wysokości 2,5 miliona euro miesięcznie. Dodatkowo miałby on pełnić rolę lidera zespołu. Samemu zawodnikowi bardzo odpowiadają te warunki oraz fakt, iż stałby się bohaterem rekordowego transferu.

Całe zamieszanie z Neymarem w roli głównej ma być skutkiem tego, iż czuje się on mało istotnym zawodnikiem w Barcelonie. Udowodniły to jego prośby o sprowadzenie do klubu Coutinho bądź Paulinho, ponieważ ostatecznie nie zanosi się na to, aby któryś z tych graczy zasilił szeregi Barcy.

Źródło ujawnia również, iż oświadczenia członków zarządu Barcy są jedynie uspokojeniem kibiców. Tak naprawdę sytuacja wewnątrz klubu jest bardzo nerwowa, ponieważ istnieje realne zagrożenie opuszczenia drużyny przez jednego z kluczowych zawodników, który od czasu swojego przybycia na Camp Nou zdobył łącznie 105 bramek oraz zanotował 80 asyst.

AKTUALIZACJA:

Katalońskie radio RAC1 podaje, iż rozmowy Brazylijczyka z PSG wkroczyły w zaawansowaną fazę.

Ojciec Neymara, a zarazem jego agent ma w ciągu kilku najbliższych godzin udać się do Paryża, aby dopiąć szczegóły transferu z przedstawicielami klubu.

Catalunya Ràdio podaje natomiast, że transfer 25-latka jest już dogadany w 95 procentach.


ZOBACZ TAKŻE: Thiago Silva: Neymar byłby ogromnym wzmocnieniem PSG



Źródło: Globo Esporte, RAC1

Tagi: Barca, Barcelona, fc barcelona, FCB, La liga, Neymar, PSG, Spekulacje, Transfery

Ankieta - wypowiedz się!

Czy Neymar opuści Barcelonę?

Komentarze Disqus

comments powered by Disqus

Komentarze (18 opinii) Obserwuj

dodano: 21.07.2017, 16:29, #1 Stary Dziad [31.0.46.***]
Ponizej wklejam wypowiedz Neymara z wczoraj dla Goal.com

...mimo że mam kilka wspomnień spoza boiska, nic nie może równać się z radością wygrywania z Barceloną. Remontada z PSG… Nie ma nic lepszego. Wspólny uścisk z kolegami, to było niesamowite wydarzenie, prawda?

I dalej - mam nadzieję, że w trakcie presezonu pójdzie mi jak najlepiej. Treningi są wszystkim w życiu sportowca, a ten sezon będzie ważny dla mnie i dla klubu. Mam nadzieję, że będę w formie i będę mógł pomóc drużynie asystami, bramkami i wszystkim, czego oczekuje się od zawodnika Barçy.

Czy sa teraz jakies pytania pi tej tresci jego wypowiedzi??
+ +1 -
Poziom: 1
dodano: 21.07.2017, 16:52, #2 Barcelona10
Owszem, może nie pytania a lekkie podważenie tego co powiedziałeś. Niby Twoim zdaniem miałaby ta wypowiedź Neymara być stuprocentowym gwarantem tego że zostanie w Barcelonie? Wprost nie powie dla jakiejkolwiek stacji czy prasy że jemu to gdzieś ta Barcelona, a jutro idzie do PSG. Nie może czegoś takiego powiedzieć wprost. Zostałby za to źle potraktowany nawet przez samo PSG które jak do tej pory chce utrzymywać transfer w tajemnicy. W takim razie skoro zostaje w Barcelonie, to dlaczego kilka dni temu kiedy był zapytany o swój transfer do francuskiego klubu, nie odpowiedział NIC, nawet NIE ZAPRZECZYŁ tym doniesieniom. Ten transfer jest przesądzony. Catalyuna Radio jedno z najbardziej wiarogodnych źródeł mówi że Neymar i jego ojciec są już dogadani z szejkami, co by mnie w ogóle nie zdziwiło bo obydwaj mają parcie na kase. To co powiedział nie jest całkowitym gwarantem tego że zostanie. Bardzo prawdopodobne jest to ze odejdzie w tym oknie transferowym. Nie będę po nim rozpaczać, bo ostatni sezon według statystyk miał najsłabszy w przeciągu 3 na 4 lata pobytu w Barcelonie. Mając 222 miliony można kupić spokojnie Dybale i Coutinho. Do tego te 22 miliony i większa część pieniedzy która miała pójść na ten mega transfer który był zaplanowany na to okno mogłoby spokojnie wystarczyć na Dembele czy Verattiego, a Dembele za rok. Za Neymara można złapać dwóch klasy światowej zawodników i do tego młodszych. Czego chcieć więcej? Na razie to Dembele zaprezentował się lepiej niż Neymar w ubiegłym sezonie, a mówił że chce grać w Barcelonie, to zapraszam go gorąco.
+ 0 -
dodano: 21.07.2017, 17:33, #3 Stary Dziad [31.0.46.***]
Problem jest taki, ze ja kompletnie niczego nie powiedzialem a jedynie jak zaznaczylem, wkleilem wypowiedz Neymara.
Ta z kolei jasno mowi o jego grze w Barcelonie.
A czy sie to jutro zmieni tego nikt nie wie.

A na koniec co do przytoczonych przez ciebie kolego tzw. 100 procent...
Pewne jest tylko w 100 procentach to, ze oddychasz a takze ze kiedys przestaniesz.
Poza tym praktycznie nic.
+ +2 -
Poziom: 1
dodano: 21.07.2017, 20:48, #4 Barcelona10
No dobra kolego, ale przytoczenie przez Ciebie tych słów jasno dawało znać że przyjmujesz pozycję osoby, która jest przekonana do tego, że Neymar zostanie. Na koniec potwierdziłeś to słowami, że czy ktoś ma jeszcze jakieś pytania co do Brazylijczyka. Przez to chciałeś przekazać że on zostanie. No ale masz racje, że nic nie jest jednak pewne.
+ 0 -
Poziom: 66
dodano: 21.07.2017, 23:25, #5 LukiGK1
Stary Dziad
Wierzę tak bardzo jak Ty, że Neymar pozostanie w Barcelonie, ale w życiu może zdarzyć się wszystko, a tym bardziej na rynku transferowym. Bonucci też mówił, że Juventus to jego piłkarski raj i nigdzie nie odejdzie, a ostatnio przeczytałem, że przeszedł do wielkiego rywala turyńczyków - AC Milanu.
+ +1 -
Poziom: 2
dodano: 21.07.2017, 16:03, #6 ProFesjonalista
Może trzeba postawić ultimatum i dać 48 h na podjęcie decyzji, tak jak to zrobil Real w przypadku Ceballosa? Mam nadzieje że jednak zostanie...
+ 0 -
dodano: 21.07.2017, 12:32, #7 (_.)LONA [178.42.40.***]
"Kibice" Argentyny wypierają ze świadomości to, co już przesądzone... Biedne dzieci... "Kibicu" Argentyny, fanie hormonalnego impotenta, to nie ty będziesz decydował, gdzie szympans zagra w przyszłym sezonie!
+ 0 -
dodano: 21.07.2017, 14:53, #8 Twoj psychiatra [31.0.46.***]
Pamietaj o jednym, spozywamie denaturatu mocno wyplukuje resztki twojego mozgu. Dbaj o zdrowie.
+ 0 -
Poziom: 84
dodano: 21.07.2017, 06:31, #9 Pustelnik
Skrzydłowy Barcy poinformował swoich rodaków występujących
w PSG,że będzie z nimi grał...
ale jedynie w KADRZE Brazylii.
Nie siejcie tu paniki bo co słabsi psychicznie dostaną rozwolnienia.
A chytry tatuś Neya to sobie może latać gdzie chce,nawet na wyspy Hula-Gula,do Paryża też.
+ +1 -
Poziom: 8
dodano: 21.07.2017, 01:06, #10 wodzirey
Jak dla mnie niech idzie za te 222 miliony euro. Żaden zawodnik nie jest większy niż klub. A za te pieniądze sprowadziłbym.... Sancheza i Ozila z Arsenalu, obydwoje maja rok do zakończenia kontraktu, Sanchez zna filozofię i styl Barcy, jest bramkostrzelny i może grac na skrzydle, także spokojnie może zastąpić Neymara, a Ozil w pomocy może być rozgrywającym i specyfikę ligi hiszpańskiej też zna. A co najlepsze cena za obu nie powinna przekroczyć 80-90 milionów euro. Dać też szansę chłopakom ze szkółki i Barcelony B. Ale to tylko moje zdanie.
+ +1 -
Poziom: 66
dodano: 20.07.2017, 22:13, #11 LukiGK1
Nie ma opcji, żeby odszedł. W Barcy jeszcze wiele wygra, a w przyszłości zastąpi wielkiego Messiego, ale musi być cierpliwy. Transfer do PSG to byłby dla niego duży krok w tył. Co roku się piszę, że Ronaldo odchodzi z Realu, a Neymar idzie do Paryża i nic nigdy z tego nie wychodzi.
+ +1 -
Poziom: 1
dodano: 20.07.2017, 22:40, #12 sbk7
Na to wychodzi, że jest w gorącej wodzie kąpany i nie chce mu się czekać na to, aż Messi przekaże mu pałeczkę lidera Barcelony:)
+ +1 -
Poziom: 1
dodano: 20.07.2017, 22:34, #13 sbk7
Ehh... tylko pieniądze i sława w głowie. Tylko kto miałby go zastąpić? Bo póki co nie widzę zastępcy w naszej kadrze... I w sumie odrobinę obawiam się co będzie z Dembélé, chciał grać dla Barcy, ale też chciał grać u boku Neymara, a jak on odejdzie to... ciężka sytuacja do oceny.

//Edytowano 1 raz, ostatni raz 20.07.2017, 22:39

+ +1 -
Poziom: 1
dodano: 20.07.2017, 21:53, #14 sewerynVeB
Catalunya Radio zaś podaje, że transfer na 95% pewny.
+ +1 -
dodano: 20.07.2017, 19:04, #15 As [83.9.169.***]
Jeszcze dzisaj ojciec Neymara ma spotkać się z przedstawicielami PSG aby domknać ostatnie szczególy kontraktu. Transfer ma zostac oficjalne ogłoszony w ciagu 48 godzin (RAC1)
+ 0 -
Poziom: 1
dodano: 20.07.2017, 19:00, #16 Korbel
Nie spodziewałem się, że aż tak wiele osób uważa, że Neymar odejdzie. Mi to bardziej wygląda na nakręcanie marketingu i kampanie o podwyżkę pensji, ale cóz... może rzeczywiście odejdzie. Byle się szybko rozstrzygnęło, a nie do 1 września czekać.
+ +2 -
dodano: 20.07.2017, 18:39, #17 Kamilo2734 [188.146.161.***]
Kurde niech dają te 222 mln i go biorą. Za te kasę kupić Dembele, Coutinho/Verratti. Nie dość że kariera Neya przypomina Ronaldinho to jeszcze z jego pensji można obstawić 2 ww zawodników. W szatni też może zapanuje większy spokój.
+ +1 -
dodano: 20.07.2017, 18:08, #18 Stary Dziad [31.0.81.***]
Sezon ogorkowy trwa.

//Edytowano 1 raz, ostatni raz 20.07.2017, 18:58

+ 0 -
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.