QUIZ

Sprawdź swoją wiedzę dotyczącą Neymara! ROZWIĄŻ QUIZ
Terminarz:

La Liga, 2016/2017

drużyna wynik drużyna godz.
Kolejka 1.
19 sierpnia 2016
Málaga 1:1 Osasuna 20:45
Deportivo La Coruña 2:1 Eibar 22:00
20 sierpnia 2016
FC Barcelona 6:2 Real Betis elevensports.pl   18:15
Granada 1:1 Villarreal 20:15
Sevilla 6:4 Espanyol 22:15
21 sierpnia 2016
Sporting Gijón 2:1 Athletic Bilbao 18:15
Real Sociedad 0:3 Real Madryt 20:15
Atlético Madryt 1:1 Deportivo Alavés 22:15
22 sierpnia 2016
Celta Vigo 0:1 CD Leganés 20:00
Valencia 2:4 UD Las Palmas 22:00
Kolejka 2.
26 sierpnia 2016
Real Betis 0:0 Deportivo La Coruña 20:45
Espanyol 2:2 Málaga 22:00
27 sierpnia 2016
Osasuna 0:2 Real Sociedad 18:15
Eibar 1:0 Valencia 18:15
Real Madryt 2:1 Celta Vigo 20:15
CD Leganés 0:0 Atlético Madryt 22:15
28 sierpnia 2016
UD Las Palmas 5:1 Granada 18:15
Deportivo Alavés 0:0 Sporting Gijón 18:15
Athletic Bilbao 0:1 FC Barcelona elevensports.pl   20:10
Villarreal 0:0 Sevilla 22:15
Kolejka 3.
9 września 2016
Real Sociedad 1:1 Espanyol 20:45
10 września 2016
Celta Vigo 0:4 Atlético Madryt 13:00
Real Madryt 5:2 Osasuna 16:00
Málaga 0:2 Villarreal 18:15
Sevilla 2:1 UD Las Palmas 18:15
FC Barcelona 1:2 Deportivo Alavés elevensports.pl   20:30
11 września 2016
Sporting Gijón 2:1 CD Leganés 12:00
Valencia 2:3 Real Betis 16:00
Granada 1:2 Eibar 18:15
Deportivo La Coruña 0:1 Athletic Bilbao 20:30
Kolejka 4.
16 września 2016
Real Betis 2:2 Granada 20:45
17 września 2016
CD Leganés 1:5 FC Barcelona elevensports.pl   13:00
Atlético Madryt 5:0 Sporting Gijón 16:15
Eibar 1:1 Sevilla 18:30
UD Las Palmas 1:0 Málaga 20:45
18 września 2016
Osasuna 0:0 Celta Vigo 12:00
Athletic Bilbao 2:1 Valencia 16:15
Villarreal 2:1 Real Sociedad 18:30
Espanyol 0:2 Real Madryt 20:45
19 września 2016
Deportivo Alavés 0:0 Deportivo La Coruña 20:45
Kolejka 5.
20 września 2016
Málaga 2:1 Eibar 20:00
Sevilla 1:0 Real Betis 22:00
21 września 2016
Real Madryt 1:1 Villarreal 20:00
Celta Vigo 2:1 Sporting Gijón 20:00
Real Sociedad 4:1 UD Las Palmas 22:00
Granada 1:2 Athletic Bilbao 22:00
FC Barcelona 1:1 Atlético Madryt elevensports.pl   22:00
22 września 2016
Osasuna 1:2 Espanyol 20:00
Deportivo La Coruña 1:2 CD Leganés 20:00
Valencia 2:1 Deportivo Alavés 22:00
Kolejka 6.
23 września 2016
Real Betis 1:0 Málaga 20:45
24 września 2016
Eibar 2:0 Real Sociedad 13:00
Sporting Gijón 0:5 FC Barcelona elevensports.pl   16:15
Athletic Bilbao 3:1 Sevilla 18:30
UD Las Palmas 2:2 Real Madryt 20:45
25 września 2016
CD Leganés 1:2 Valencia 12:00
Atlético Madryt 1:0 Deportivo La Coruña 16:15
Villarreal 3:1 Osasuna 18:30
Espanyol 0:2 Celta Vigo 20:45
26 września 2016
Deportivo Alavés 3:1 Granada 20:45
Kolejka 7.
30 września 2016
Real Sociedad 1:0 Real Betis 20:45
1 października 2016
Granada 0:1 CD Leganés 13:00
Sevilla 2:1 Deportivo Alavés 16:15
Osasuna 2:2 UD Las Palmas 18:30
Deportivo La Coruña 2:1 Sporting Gijón 20:45
2 października 2016
Valencia 0:2 Atlético Madryt 12:00
Real Madryt 1:1 Eibar 16:15
Espanyol 0:0 Villarreal 18:30
Málaga 2:1 Athletic Bilbao 18:30
Celta Vigo 4:3 FC Barcelona elevensports.pl   20:45
Kolejka 8.
14 października 2016
UD Las Palmas 0:0 Espanyol 20:45
15 października 2016
CD Leganés 2:3 Sevilla 13:00
FC Barcelona 4:0 Deportivo La Coruña elevensports.pl   16:15
Atlético Madryt 7:1 Granada 18:30
Real Betis 1:6 Real Madryt 20:45
16 października 2016
Deportivo Alavés 1:1 Málaga 12:00
Athletic Bilbao 3:2 Real Sociedad 16:15
Sporting Gijón 1:2 Valencia 18:30
Villarreal 5:0 Celta Vigo 20:45
17 października 2016
Eibar 2:3 Osasuna 20:45
Kolejka 9.
21 października 2016
Osasuna 1:2 Real Betis 20:45
22 października 2016
Espanyol 3:3 Eibar 13:00
Valencia 2:3 FC Barcelona elevensports.pl   16:10
Real Sociedad 3:0 Deportivo Alavés 18:30
Granada 0:0 Sporting Gijón 20:45
23 października 2016
Celta Vigo 4:1 Deportivo La Coruña 12:00
Sevilla 1:0 Atlético Madryt 16:15
Villarreal 2:1 UD Las Palmas 18:30
Málaga 4:0 CD Leganés 18:30
Real Madryt 2:1 Athletic Bilbao 20:45
Kolejka 10.
28 października 2016
CD Leganés 0:2 Real Sociedad 20:45
29 października 2016
Sporting Gijón 1:1 Sevilla 13:00
Deportivo Alavés 1:4 Real Madryt 16:15
Atlético Madryt 4:2 Málaga 18:30
FC Barcelona 1:0 Granada elevensports.pl   20:40
30 października 2016
Eibar 2:1 Villarreal 12:00
Athletic Bilbao 1:1 Osasuna 16:15
Real Betis 0:1 Espanyol 18:30
UD Las Palmas 3:3 Celta Vigo 20:45
31 października 2016
Deportivo La Coruña 1:1 Valencia 20:45
Kolejka 11.
4 listopada 2016
Málaga 3:2 Sporting Gijón 20:45
5 listopada 2016
Granada 1:1 Deportivo La Coruña 13:00
Real Sociedad 2:0 Atlético Madryt 16:15
Osasuna 0:1 Deportivo Alavés 18:30
UD Las Palmas 1:0 Eibar 20:45
6 listopada 2016
Real Madryt 3:0 CD Leganés 12:00
Espanyol 0:0 Athletic Bilbao 16:15
Celta Vigo 2:1 Valencia 16:15
Villarreal 2:0 Real Betis 18:30
Sevilla 1:2 FC Barcelona elevensports.pl   20:40
Kolejka 12.
18 listopada 2016
Real Betis 2:0 UD Las Palmas 20:45
19 listopada 2016
Deportivo La Coruña 2:3 Sevilla 13:00
FC Barcelona 0:0 Málaga elevensports.pl   16:10
Eibar 1:0 Celta Vigo 18:30
Atlético Madryt 0:3 Real Madryt 20:45
20 listopada 2016
Deportivo Alavés 0:1 Espanyol 12:00
Valencia 1:1 Granada 16:15
Sporting Gijón 1:3 Real Sociedad 18:30
Athletic Bilbao 1:0 Villarreal 20:45
21 listopada 2016
CD Leganés 2:0 Osasuna 20:45
Kolejka 13.
25 listopada 2016
Eibar 3:1 Real Betis 20:45
26 listopada 2016
Málaga 4:3 Deportivo La Coruña 13:00
Real Madryt 2:1 Sporting Gijón 16:15
Espanyol 3:0 CD Leganés 18:30
Sevilla 2:1 Valencia 20:45
27 listopada 2016
Villarreal 0:2 Deportivo Alavés 12:00
Osasuna 0:3 Atlético Madryt 16:15
Celta Vigo 3:1 Granada 18:30
Real Sociedad 1:1 FC Barcelona elevensports.pl   20:45
28 listopada 2016
UD Las Palmas 3:1 Athletic Bilbao 20:45
Kolejka 14.
3 grudnia 2016
Granada 2:1 Sevilla 13:00
FC Barcelona 1:1 Real Madryt elevensports.pl   16:15
CD Leganés 0:0 Villarreal 18:30
Atlético Madryt 0:0 Espanyol 20:45
4 grudnia 2016
Real Betis 3:3 Celta Vigo 12:00
Athletic Bilbao 3:1 Eibar 16:15
Deportivo Alavés 1:1 UD Las Palmas 18:30
Sporting Gijón 3:1 Osasuna 18:30
Valencia 2:2 Málaga 20:45
5 grudnia 2016
Deportivo La Coruña 5:1 Real Sociedad 20:45
Kolejka 15.
9 grudnia 2016
Málaga 1:1 Granada 20:45
10 grudnia 2016
Osasuna 0:3 FC Barcelona elevensports.pl   13:00
Real Sociedad 3:2 Valencia 16:15
UD Las Palmas 1:1 CD Leganés 18:30
Real Madryt 3:2 Deportivo La Coruña 20:45
11 grudnia 2016
Eibar 0:0 Deportivo Alavés 12:00
Celta Vigo 0:3 Sevilla 16:15
Espanyol 2:1 Sporting Gijón 18:30
Real Betis 1:0 Athletic Bilbao 20:45
12 grudnia 2016
Villarreal 3:0 Atlético Madryt 20:45
Kolejka 16.
16 grudnia 2016
Deportivo Alavés 1:0 Real Betis 20:45
17 grudnia 2016
Sporting Gijón 1:3 Villarreal 13:00
Atlético Madryt 1:0 UD Las Palmas 16:15
Granada 0:2 Real Sociedad 18:30
Sevilla 4:1 Málaga 20:45
18 grudnia 2016
CD Leganés 1:1 Eibar 16:15
Deportivo La Coruña 2:0 Osasuna 18:30
FC Barcelona 4:1 Espanyol elevensports.pl   20:45
19 grudnia 2016
Athletic Bilbao 2:1 Celta Vigo 20:45
22 lutego 2017
Valencia - Real Madryt 21:00
Kolejka 17.
6 stycznia 2017
Espanyol 1:1 Deportivo La Coruña 20:45
7 stycznia 2017
Real Madryt 5:0 Granada 13:00
Eibar 0:2 Atlético Madryt 16:15
UD Las Palmas 1:0 Sporting Gijón 18:30
Real Sociedad 0:4 Sevilla 20:45
8 stycznia 2017
Athletic Bilbao 0:0 Deportivo Alavés 12:00
Real Betis 2:0 CD Leganés 16:15
Celta Vigo 3:1 Málaga 18:30
Villarreal 1:1 FC Barcelona elevensports.pl   20:45
9 stycznia 2017
Osasuna 3:3 Valencia 20:45
Kolejka 18.
14 stycznia 2017
CD Leganés 0:0 Athletic Bilbao 13:00
FC Barcelona 5:0 UD Las Palmas elevensports.pl   16:15
Atlético Madryt 1:0 Real Betis 18:30
Deportivo La Coruña 0:0 Villarreal 20:45
15 stycznia 2017
Valencia 2:1 Espanyol 12:00
Celta Vigo 1:0 Deportivo Alavés 16:15
Sporting Gijón 2:3 Eibar 18:30
Granada 1:1 Osasuna 18:30
Sevilla 2:1 Real Madryt 20:45
16 stycznia 2017
Málaga 0:2 Real Sociedad 20:45
Kolejka 19.
20 stycznia 2017
UD Las Palmas - Deportivo La Coruña 20:45
21 stycznia 2017
Espanyol - Granada 13:00
Real Madryt - Málaga 16:15
Deportivo Alavés - CD Leganés 18:30
Villarreal - Valencia 20:45
22 stycznia 2017
Osasuna - Sevilla 12:00
Athletic Bilbao - Atlético Madryt 16:15
Real Betis - Sporting Gijón 18:30
Real Sociedad - Celta Vigo 18:30
Eibar - FC Barcelona elevensports.pl   20:45
Kolejka 20.
27 stycznia 2017
Osasuna - Málaga 20:45
28 stycznia 2017
Villarreal - Granada 13:00
Deportivo Alavés - Atlético Madryt 16:15
Eibar - Deportivo La Coruña 18:30
CD Leganés - Celta Vigo 20:45
29 stycznia 2017
Real Betis - FC Barcelona elevensports.pl   12:00
Espanyol - Sevilla 16:15
Athletic Bilbao - Sporting Gijón 18:30
Real Madryt - Real Sociedad 20:45
30 stycznia 2017
UD Las Palmas - Valencia 20:45
Kolejka 21.
3 lutego 2017
Deportivo La Coruña - Real Betis 20:45
4 lutego 2017
Málaga - Espanyol 13:00
FC Barcelona - Athletic Bilbao elevensports.pl   16:15
Granada - UD Las Palmas 18:30
Valencia - Eibar 20:45
5 lutego 2017
Sevilla - Villarreal 12:00
Atlético Madryt - CD Leganés 16:15
Real Sociedad - Osasuna 18:30
Celta Vigo - Real Madryt 20:45
6 lutego 2017
Sporting Gijón - Deportivo Alavés 20:45
Kolejka 22.
10 lutego 2017
Espanyol - Real Sociedad 20:45
11 lutego 2017
Real Betis - Valencia 13:00
Osasuna - Real Madryt 16:15
Athletic Bilbao - Deportivo La Coruña 18:30
Deportivo Alavés - FC Barcelona elevensports.pl   20:45
12 lutego 2017
Villarreal - Málaga 12:00
CD Leganés - Sporting Gijón 16:15
UD Las Palmas - Sevilla 18:30
Atlético Madryt - Celta Vigo 20:45
13 lutego 2017
Eibar - Granada 20:45
Kolejka 23.
17 lutego 2017
Granada - Real Betis 20:45
18 lutego 2017
Sporting Gijón - Atlético Madryt 13:00
Real Madryt - Espanyol 16:15
Deportivo La Coruña - Deportivo Alavés 18:30
Sevilla - Eibar 20:45
19 lutego 2017
Real Sociedad - Villarreal 12:00
Valencia - Athletic Bilbao 16:15
Celta Vigo - Osasuna 18:30
FC Barcelona - CD Leganés elevensports.pl   20:45
20 lutego 2017
Málaga - UD Las Palmas 20:45
Kolejka 24.
26 lutego 2017
Espanyol - Osasuna 20:00
Villarreal - Real Madryt 20:00
UD Las Palmas - Real Sociedad 20:00
Eibar - Málaga 20:00
Real Betis - Sevilla 20:00
Athletic Bilbao - Granada 20:00
Deportivo Alavés - Valencia 20:00
CD Leganés - Deportivo La Coruña 20:00
Atlético Madryt - FC Barcelona elevensports.pl   20:00
Sporting Gijón - Celta Vigo 20:00
Kolejka 25.
1 marca 2017
Celta Vigo - Espanyol 20:00
Osasuna - Villarreal 20:00
Real Madryt - UD Las Palmas 20:00
Real Sociedad - Eibar 20:00
Málaga - Real Betis 20:00
Sevilla - Athletic Bilbao 20:00
Granada - Deportivo Alavés 20:00
Valencia - CD Leganés 20:00
Deportivo La Coruña - Atlético Madryt 20:00
FC Barcelona - Sporting Gijón elevensports.pl   20:00
Kolejka 26.
5 marca 2017
Villarreal - Espanyol 20:00
UD Las Palmas - Osasuna 20:00
Eibar - Real Madryt 20:00
Real Betis - Real Sociedad 20:00
Athletic Bilbao - Málaga 20:00
Deportivo Alavés - Sevilla 20:00
CD Leganés - Granada 20:00
Atlético Madryt - Valencia 20:00
Sporting Gijón - Deportivo La Coruña 20:00
FC Barcelona - Celta Vigo elevensports.pl   20:00
Kolejka 27.
12 marca 2017
Celta Vigo - Villarreal 20:00
Espanyol - UD Las Palmas 20:00
Osasuna - Eibar 20:00
Real Madryt - Real Betis 20:00
Real Sociedad - Athletic Bilbao 20:00
Málaga - Deportivo Alavés 20:00
Sevilla - CD Leganés 20:00
Granada - Atlético Madryt 20:00
Valencia - Sporting Gijón 20:00
Deportivo La Coruña - FC Barcelona elevensports.pl   20:00
Kolejka 28.
19 marca 2017
UD Las Palmas - Villarreal 20:00
Eibar - Espanyol 20:00
Real Betis - Osasuna 20:00
Athletic Bilbao - Real Madryt 20:00
Deportivo Alavés - Real Sociedad 20:00
CD Leganés - Málaga 20:00
Atlético Madryt - Sevilla 20:00
Sporting Gijón - Granada 20:00
FC Barcelona - Valencia elevensports.pl   20:00
Deportivo La Coruña - Celta Vigo 20:00
Kolejka 29.
2 kwietnia 2017
Celta Vigo - UD Las Palmas 20:00
Villarreal - Eibar 20:00
Espanyol - Real Betis 20:00
Osasuna - Athletic Bilbao 20:00
Real Madryt - Deportivo Alavés 20:00
Real Sociedad - CD Leganés 20:00
Málaga - Atlético Madryt 20:00
Sevilla - Sporting Gijón 20:00
Granada - FC Barcelona elevensports.pl   20:00
Valencia - Deportivo La Coruña 20:00
Kolejka 30.
5 kwietnia 2017
Eibar - UD Las Palmas 20:00
Real Betis - Villarreal 20:00
Athletic Bilbao - Espanyol 20:00
Deportivo Alavés - Osasuna 20:00
CD Leganés - Real Madryt 20:00
Atlético Madryt - Real Sociedad 20:00
Sporting Gijón - Málaga 20:00
FC Barcelona - Sevilla elevensports.pl   20:00
Deportivo La Coruña - Granada 20:00
Valencia - Celta Vigo 20:00
Kolejka 31.
9 kwietnia 2017
Celta Vigo - Eibar 20:00
UD Las Palmas - Real Betis 20:00
Villarreal - Athletic Bilbao 20:00
Espanyol - Deportivo Alavés 20:00
Osasuna - CD Leganés 20:00
Real Madryt - Atlético Madryt 20:00
Real Sociedad - Sporting Gijón 20:00
Málaga - FC Barcelona elevensports.pl   20:00
Sevilla - Deportivo La Coruña 20:00
Granada - Valencia 20:00
Kolejka 32.
16 kwietnia 2017
Real Betis - Eibar 20:00
Athletic Bilbao - UD Las Palmas 20:00
Deportivo Alavés - Villarreal 20:00
CD Leganés - Espanyol 20:00
Atlético Madryt - Osasuna 20:00
Sporting Gijón - Real Madryt 20:00
FC Barcelona - Real Sociedad elevensports.pl   20:00
Deportivo La Coruña - Málaga 20:00
Valencia - Sevilla 20:00
Granada - Celta Vigo 20:00
Kolejka 33.
23 kwietnia 2017
Celta Vigo - Real Betis 20:00
Eibar - Athletic Bilbao 20:00
UD Las Palmas - Deportivo Alavés 20:00
Villarreal - CD Leganés 20:00
Espanyol - Atlético Madryt 20:00
Osasuna - Sporting Gijón 20:00
Real Madryt - FC Barcelona elevensports.pl   20:00
Real Sociedad - Deportivo La Coruña 20:00
Málaga - Valencia 20:00
Sevilla - Granada 20:00
Kolejka 34.
26 kwietnia 2017
Athletic Bilbao - Real Betis 20:00
Deportivo Alavés - Eibar 20:00
CD Leganés - UD Las Palmas 20:00
Atlético Madryt - Villarreal 20:00
Sporting Gijón - Espanyol 20:00
FC Barcelona - Osasuna elevensports.pl   20:00
Deportivo La Coruña - Real Madryt 20:00
Valencia - Real Sociedad 20:00
Granada - Málaga 20:00
Sevilla - Celta Vigo 20:00
Kolejka 35.
30 kwietnia 2017
Celta Vigo - Athletic Bilbao 20:00
Real Betis - Deportivo Alavés 20:00
Eibar - CD Leganés 20:00
UD Las Palmas - Atlético Madryt 20:00
Villarreal - Sporting Gijón 20:00
Espanyol - FC Barcelona elevensports.pl   20:00
Osasuna - Deportivo La Coruña 20:00
Real Madryt - Valencia 20:00
Real Sociedad - Granada 20:00
Málaga - Sevilla 20:00
Kolejka 36.
7 maja 2017
Deportivo Alavés - Athletic Bilbao 20:00
CD Leganés - Real Betis 20:00
Atlético Madryt - Eibar 20:00
Sporting Gijón - UD Las Palmas 20:00
FC Barcelona - Villarreal elevensports.pl   20:00
Deportivo La Coruña - Espanyol 20:00
Valencia - Osasuna 20:00
Granada - Real Madryt 20:00
Sevilla - Real Sociedad 20:00
Málaga - Celta Vigo 20:00
Kolejka 37.
14 maja 2017
Deportivo Alavés - Celta Vigo 20:00
Athletic Bilbao - CD Leganés 20:00
Real Betis - Atlético Madryt 20:00
Eibar - Sporting Gijón 20:00
UD Las Palmas - FC Barcelona elevensports.pl   20:00
Villarreal - Deportivo La Coruña 20:00
Espanyol - Valencia 20:00
Osasuna - Granada 20:00
Real Madryt - Sevilla 20:00
Real Sociedad - Málaga 20:00
Kolejka 38.
21 maja 2017
CD Leganés - Deportivo Alavés 20:00
Atlético Madryt - Athletic Bilbao 20:00
Sporting Gijón - Real Betis 20:00
FC Barcelona - Eibar elevensports.pl   20:00
Deportivo La Coruña - UD Las Palmas 20:00
Valencia - Villarreal 20:00
Granada - Espanyol 20:00
Sevilla - Osasuna 20:00
Málaga - Real Madryt 20:00
Celta Vigo - Real Sociedad 20:00
Zobacz terminarz z sezonu:
R E K L A M A
19 Sty Copa del Rey 21:15
Estadio Anoeta
Real Sociedad VS FC Barcelona
Real Sociedad FC Barcelona

Tabela La Liga

lp. Drużyna M Br Pkt
1. Real Madryt Real Madryt 17 +30 40
2. Sevilla Sevilla 18 +16 39
3. FC Barcelona FC Barcelona 18 +30 38
4. Atlético Madryt Atlético Madryt 18 +18 34
5. Real Sociedad Real Sociedad 18 +5 32
6. Villarreal Villarreal 18 +14 31
7. Athletic Bilbao Athletic Bilbao 18 +3 28
Reklama

Barca Mania

Pustelnik

Punkty: 259, poziom: 81

SuperPatsonF...

Punkty: 163, poziom: 18

budrys60

Punkty: 108, poziom: 31

LukiGK1

Punkty: 95, poziom: 64

ZLATKO

Punkty: 92, poziom: 55
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.