Już za około dwa tygodnie ruszy długo wyczekiwana faza grupowa Ligi Mistrzów. Sprawdźcie swoją... ROZWIĄŻ QUIZ

Zakaria Bakkali

Biografia
Dołączył do rezerw PSV Eindhoven w 2008 roku ze Standard Liège.

30 lipca 2013 zagrał mecz kwalifikacyjny Ligi Mistrzów pomiędzy PSV Eindhoven a SV Zulte Waregem. Zmienił Floriana Jozefzoona w 80. minucie. Był to jego pierwszy mecz w karierze seniorskiej. Swoją pierwszą bramkę dla PSV trafił 7 sierpnia 2013 roku w meczu rewanżowym.

W meczu wygranym 5-0 przeciwko NEC Nijmegen 11 sierpnia 2013 roku zaliczył hat-tricka. Jest najmłodszym piłkarzem w Eredivisie który to osiągnął. Miał wtedy 17 lat i 196 dni.
Kariera
Klub Data przyjściaData przyjścia Data odejściaData odejścia
Valencia Valencia 06.07.2015 do dziś
PSV Eindhoven PSV Eindhoven 01.07.2013 05.07.2015
Statystyki rozgrywek
Lp. Rozgrywki Suma Wyjściowa jedenastka Zszedł w trakcie meczu Wszedł z ławki Minuty na boisku Zdobyte gole Asysty Żółte kartki Czerwone kartki po drugiej żółtej Bezpośrednie czerwone kartki