Sprawdź swoją wiedzę na temat pierwszych meczów FC Barcelony w danych edycjach Ligi Mistrzów! ROZWIĄŻ QUIZ

Rene Krhin

Biografia
Jest wychowankiem słoweńskiego NK Maribor. Profesjonalny kontrakt podpisał z Interem Mediolan. W Serie A po raz pierwszy wystąpił 13 września 2009 zmieniając w 79' minucie meczu z Parmą (wygrana 2:0) Wesleya Sneijdera. 27 lipca 2010 roku na zasadzie współwłasności trafił do Bologna FC, w sezonie 2010/11. Jedynego gola strzelił w meczu z Lazio Rzym wygranym 3-1. Latem 2014 roku wrócił do Interu, przedłużył kontrakt do końca 2016 roku.

30 stycznia 2015 roku został wypożyczony do Córdoba.
Statystyki rozgrywek
Lp. Rozgrywki Suma Wyjściowa jedenastka Zszedł w trakcie meczu Wszedł z ławki Minuty na boisku Zdobyte gole Asysty Żółte kartki Czerwone kartki po drugiej żółtej Bezpośrednie czerwone kartki