Bayer Leverkusen będzie jednym z rywali FC Barcelony w fazie grupowej Ligi Mistrzów. Sprawdź... ROZWIĄŻ QUIZ

José Gayá

Biografia
Gayà jest wychowankiem Valencii, której został zawodnikiem w 2006 roku. Debiut w seniorskiej piłce zaliczył w wieku 16 lat, w barwach trzecioligowych rezerw Valencii, przeciwko Andorra CF.

30 października 2012 roku zadebiutował w pierwszym składzie Valencii. Gaya zagrał 90 minut w meczu rozgrywek o Puchar Króla z UE Llagostera. 27 kwietnia 2014 roku zadbiutował w La Liga, w przegranym 1-0 spotkaniu z późniejszym mistrzem kraju, Atlético Madryt.
Kariera
Klub Data przyjściaData przyjścia Data odejściaData odejścia
Valencia Valencia 01.07.2014 do dziś
Statystyki rozgrywek
Lp. Rozgrywki Suma Wyjściowa jedenastka Zszedł w trakcie meczu Wszedł z ławki Minuty na boisku Zdobyte gole Asysty Żółte kartki Czerwone kartki po drugiej żółtej Bezpośrednie czerwone kartki