Co wiesz na temat najgorętszego meczu na całym świecie? Sprawdź swoją wiedzę! ROZWIĄŻ QUIZ

Nacho Fernández

Biografia

José Ignacio Fernández Iglesias  czyli bardziej znany Nacho, urodził się 18 stycznia 1990 roku w Madrycie. Jest on wychowankiem Realu Madryt. Na początku swoje spotkania rozgrywał w Castilli aż w 2011 roku trafił do pierwszej drużyny. Występuje tu na pozycji obrońcy, gra z numerem 18.

Hiszpański piłkarz, występujący na pozycji obrońcy w Realu Madryt Castilla. W barwach pierwszej drużyny Realu Madryt zadebiutował 28 kwietnia 2011 roku w wygranym 6-3 meczu przeciwko Valencii na pozycji lewego obrońcy. Nacho zagrał w tamtym meczu pełne 90 minut. Następne spotkanie z Realem Saragossa zaczął także od pierwszej minuty. Został zmieniony w 54 minucie przez Marcelo.

Kariera
Klub Data przyjściaData przyjścia Data odejściaData odejścia
Real Madryt Real Madryt 01.04.2011 do dziś
Real Madryt Castilla Real Madryt Castilla 01.07.2009 31.03.2011
Real Madryt C Real Madryt C 01.07.2008 30.06.2009
Statystyki rozgrywek
Lp. Rozgrywki Suma Wyjściowa jedenastka Zszedł w trakcie meczu Wszedł z ławki Minuty na boisku Zdobyte gole Asysty Żółte kartki Czerwone kartki po drugiej żółtej Bezpośrednie czerwone kartki