QUIZ

Sprawdź swoją wiedzę na temat Camp Nou! Czy największy stadion w Europie ma przed Tobą jakiekolwiek... ROZWIĄŻ QUIZ

Porozumienie w sprawie Coutinho kwestią godzin! [AKTUALIZACJA]

Doniesienia jarmool @08.08.2017 | Przeczytano 3015 razy

Porozumienie w sprawie Coutinho kwestią godzin! [AKTUALIZACJA]
Źródło: sport.es

Delegacja z Barcelony udała się do Liverpoolu w celu porozumienia z działaczami angielskiej drużyny. Kwota transferu z ewentualnymi bonusami ma wynosić około 100 milionów. 

Jak informuje hiszpański SPORT transakcja powoli dobiega końca. Działacze z Katalonii przebywają obecnie w mieście Beatlesów i dogadują szczegóły dotyczące kwoty oraz ewentualnych bonusów transferowych. W dniu dzisiejszym media donoszą o końcowym etapie negocjacji. Jak twierdzi SPORT, transfer ma zostać dopięty do końca tego tygodnia. 

Coutinho ma być trzecim nabytkiem obecnego okienka transferowego. Wcześniej do drużyny zakupieni zostali Deulofeu (12 milionów) i Semedo (30 milionów). 25- letni Brazylijczyk jest głównym celem transferowym Dumy Katalonii. O zakontraktowanie tego zawodnika podobno prosił sam trener, który od dłuższego czasu zachwycony jest umiejętnościami Coutinho

Sprowadzenie tego zawodnika wiązało się z długimi i bardzo trudnymi negocjacjami. Trener Liverpoolu był głównym przeciwnikiem sprzedaży zawodnika. Wygląda jednak na to, że kwota opiewająca na około 100 milionów euro przekonała decydentów angielskiego klubu. 

AKTUALIZACJA:

Delegacja FC Barcelony wyruszyła właśnie w podróż do Dortmundu, aby porozmawiać z działaczami BVB na temat transferu Dembele. Kolejnym przystankiem Katalończyków będzie Liverpool, gdzie sfinalizowana ma zostać operacja ściągnięcia Coutinho na Camp Nou.


ZOBACZ TAKŻE: Valverde: Pokazaliśmy ducha walki


 


Źródło: sport.es

Tagi: Barcelona, Coutinho

Komentarze Disqus

comments powered by Disqus

Komentarze (10 opinii) Obserwuj

dodano: 10.08.2017, 10:17, #1 Kluivert9 [188.146.1.***]
Zrobiły się dni z tych kilku godzin...
+ 0 -
Poziom: 1
dodano: 08.08.2017, 16:47, #2 nuter27
Oficjalnie!!!! Będę ojcem!!! piękny prezent od Żony na 30 urodziny :) to znak Panowie dziaisiaj jakis transfer zostanie dopięty
+ +1 -
Poziom: 31
dodano: 08.08.2017, 17:03, #3 wiktoria_VEB
Gratulacje! :) Mi natomiast przyszedł szalik Barcelony, więc faktycznie dzisiaj jest dobry dzień dla Culés. Oby był jeszcze lepszy :3
+ 0 -
dodano: 08.08.2017, 21:49, #4 sztuczne hormony [178.42.12.***]
Kogo to obchodzi, miękka fajko?
+ 0 -
Poziom: 66
dodano: 09.08.2017, 15:46, #5 LukiGK1
Miękką faje, a w dodatku małą to masz ty dzieciaku bez rodziny. Nikt Cię nie kocha dlatego złośliwe atakujesz ludzi, którzy w życiu coś osiągnęli tępaku. Kolejne hala dziecko przybłąkało się na tę stronę.
+ +1 -
dodano: 09.08.2017, 20:57, #6 sztuczne hormony [178.42.248.***]
5pierda|aj QTA5IE!

Wielkie mi osiągnięcie, zapylić jakąś śmierdzącą rozkłapichę...
+ 0 -
dodano: 08.08.2017, 22:31, #7 Harry [83.6.38.***]
Sztuczne hormony
Myśle, że powinno Cię obchodzic ponieważ nie długo na swiat przyjdzie kolejny młody Polak/Polka , a to już powód żeby cieszyc się razem z nuter 27 ;)
+ 0 -
dodano: 08.08.2017, 14:23, #8 Tre [83.6.38.***]
Nawet jeśli przyjdzie Coutinho to nie będe całkowicie zadowolony z kadry bo i tak bedzie słaba....za mało jest konkretnych zawodnikow a za dużo "nalesnikow" jeszcze tym bardziej że zarzad nie planuje wydac całej kasy na transfery, także Dembele można już włożyc miedzy bajki. Wydaje mi się że nowym tridente bedzie CSM a niestety w srodku pola żadnych zmian nie bedzie a jest to po prostu potrzebne żeby dalej się liczyć w walce o tryplet
+ +1 -
Poziom: 3
dodano: 08.08.2017, 12:06, #9 nemeton
Ja szczerze mówiąc to mam serdecznie już dosyć tego może przyjdzie może nie. Nie mogę się już doczekać pierwszych meczy o trofea. Czy z Cou Demebele czy tylko z Delofeu i Semedo ale niech wreszcie się zacznie. Visca el Barca :)
+ 0 -
Poziom: 1
dodano: 08.08.2017, 11:58, #10 LinekPark
W Anglii kilku ludzi od nas negocjuje, w tym Raul Sanllehi. To on leciał do Lizbony na kilka dni przed transferem Semedo. Jego obecność to dla mnie praktycznie oficjalka. Za ew. tranfer Verrattiego on się wcale nie brał.
+ 0 -
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.