Sprawdź, ile wiesz o Atletico Madryt! ROZWIĄŻ QUIZ

Czteroletnia passa przerwana

Statystyki fcbek @19.04.2017 | Przeczytano 2544 razy

Barcelona nie potrafiła zdobyć żadnej bramki w dwumeczu z Juventusem. Przerwała tym samym czteroletnią passę.

Barcelona nie zdobyła nawet jednego gola w rywalizacji z Juventusem. Ostatni raz Duma Katalonii nie zdołała strzelić ani jednej bramki przez 180 minut rywalizacji pucharowej w 2013 roku, kiedy wyraźnie przegrała w półfinale z Bayernem (0:4 w Monachium i 0:3 w Barcelonie).

Trio MSN strzelało przynajmniej trzy gole w 49 meczach, z czego aż 9 miało miejsce w Lidze Mistrzów. Dzięki tej statystyce kibice Barçy liczyli na jakąkolwiek bramkę napastników swojej drużyny w dzisiejszej potyczce. Wzorowa obrona Juventusu przerwała jednak czteroletnią passę.

Źródło: marca.com