Uważasz, że pamiętasz wszystkie wydarzenia związane z FC Barceloną, które miały miejsce w 2015... ROZWIĄŻ QUIZ

Voro: Barcelona zmusza rywali do pomyłek

Konferencje prasowe fcbek @20.03.2017 | Przeczytano 116 razy

Źródło: indianexpress

Trener Valencii wypowiedział się na konferencji prasowej po przegranym meczu z FC Barceloną 4:2.

Voro powiedział, że jego piłkarze wracają na Estadio Mestalla podłamani, podkreślił jednak, że zawodnicy dali z siebie wszystko, tym bardziej że grali w dziesiątkę przez całą drugą połowę.

O meczu:

Żeby tutaj wygrać, trzeba być bardzo skutecznym. Kluczowa była akcja, po której zostaliśmy osłabieni i która dała rzut karny Barcelonie. To były dwa zupełnie różne mecze: jeden do przerwy, a drugi po przerwie

Nasze błędy:

W pierwszej połowie Barcelona wygrywała z nami nieliczne pojedynki. Popełniliśmy błędy i oczywiście musimy je poprawić, jednak wiedzieliśmy, jak dobra jest Barcelona, która zmusza rywali do pomyłek.

Sędzia:

Oprócz jakichś drobnych fauli nie było złe. Jesteśmy niezadowoleni, ponieważ wykonaliśmy ogromną pracę i przegraliśmy.

Postawa zawodników:

Jesteśmy smutni, ponieważ włożyliśmy ogromny wysiłek. Drużyna dała z siebie wszystko.

Na koniec dodał:

Wiemy, że trudno zatrzymać Neymara. Dryblował na swoim skrzydle niesamowicie. W drugiej połowie widzieliśmy pojedynki jeden na jeden, ponieważ graliśmy w dziesięciu i nie było wsparcia. Montoya dawał z siebie wszystko, ale to nie wystarczyło.

Źródło: marca.com

Tagi: Barca, fc barcelona, FCB, laliga, Neymar, Valencia, Voro