Suarez: Musimy być spokojni, nie zdesperowani

Wywiady SuperPatsonFCB @07.03.2017 | Przeczytano 1223 razy

Źródło: YT

Urugwajczyk wziął udział w konferencji prasowej przed spotkaniem z PSG.

Luis Suarez pojawił się dzisiaj wraz z Luisem Enrique na konferencji prasowej przed jutrzejszym spotkaniem z PSG. Pytania dziennikarzy dotyczyły rzecz jasna zdania obu panów na temat szans Katalończyków w rywalizacji. Przypomnijmy tylko, że aby awansować do ćwierćfinału, Barcelona musi wygrać 4:0 (ten wynik doprowadzi do dogrywki), 6:1, 7:2 etc. Zadanie jest więc niesamowicie trudne jednak, zdaniem El Pistolero, nie niemożliwe.

Mecz z PSG będzie trwał 94, 95 minut, musimy być cierpliwi. Trzeba być ambitnym, ale nie zdesperowanym. Nie możemy być szaleni w pierwszych minutach, bo to się może dla nas źle skończyć. Jesteśmy zespołem, który chce się zapisać w historii jako pierwszy, który odrobił taką stratę. Mecz trwa jednak długo. Ludzie niech będą spokojni.

Suarez nawiązał także do odczuć po pierwszym meczu pomiędzy obiema drużynami, które zostało rozegrane 14 lutego.

Minęło już dużo czasu, najgorsze były pierwsze dni. To była porażka, która bardzo bolała, ale najpiękniejsze w futbolu jest to, że daje ci szansę do powstania i zrewanżowania się.

Jakie są przewidywania dotyczące jutrzejszego meczu?

Myślimy o tym spotkaniu już od kilku dni. Koledzy nawzajem, ale i całe barcelonismo, wyzwalają w nas pokłady energii, które możemy przemienić w coś fantastycznego. Koncentrujemy się tylko na tym spotkaniu. Nic nie jest niemożliwe, chociaż zespół zdaje sobie sprawę z trudnego położenia. Jeśli ktoś może odrobić taką stratę, to właśnie Barcelona.

Początek rewanżowego meczu z PSG już jutro o 20:45.

Źródło: Mundo Deportivo

Tagi: Barca, fc barcelona, FCB, Liga Mistrzów, Luis, PSG, Suarez, Wywiady