QUIZ

Bayer Leverkusen będzie jednym z rywali FC Barcelony w fazie grupowej Ligi Mistrzów. Sprawdź... ROZWIĄŻ QUIZ

Poznaliśmy rywala Barcy w 1/8 finału Ligi Mistrzów!

Liga Mistrzów Phenom @12.12.2016 | Przeczytano 551 razy

Poznaliśmy rywala Barcy w 1/8 finału Ligi Mistrzów!
Źródło: Twitter

Dziś w samo południe w szwajcarskim Nyonie miało miejsce losowanie par 1/8 finału tegorocznej Ligi Mistrzów. 

Rywalem zespołu Dumy Katalonii będzie doskonale znane Paris Saint-Germain. Pierwszy mecz odbędzie się 14/15 lub 21/22 lutego na Parc des Princes, natomiast rewanż odbędzie się 7/8 lub 14/15 marca na Camp Nou. Katalończycy zagrają drugi mecz u siebie dzięki zajęciu pierwszego miejsca w swojej grupie.

Prezentujemy wszystkie rozlosowane pary:

Manchester City - AS Monaco

Real Madryt - Napoli

Benfica - Borussia Dortmund

Bayern Monachium - Arsenal

Porto - Juventus

Bayer Leverkusen - Atlético Madryt

PSG - FC Barcelona

Sevilla - Leicester City


ZOBACZ TAKŻE: Piękny gest Neymara



Źródło: UEFA

Tagi: Barca, fc barcelona, FCB, Liga Mistrzów, LM, Losowanie, PSG, UCL

Ankieta - wypowiedz się!

Czy jesteś zadowolony z wylosowanego rywala?

Komentarze Disqus

comments powered by Disqus

Komentarze (9 opinii) Obserwuj Dodaj opinię

Poziom: 7
dodano: 13.12.2016, 09:36, #1 Luis 10 Wielki
Perez jak ty to robisz, powiedz jak ty to robisz? Az do finalu bedziesz jechal jak po autostradzie? Chociaz to napoli moze nie byc takie latwe do ogrania. Jestem dobrej mysli hehe Z PSG damy rade :)
Poziom: 66
dodano: 13.12.2016, 00:38, #2 LukiGK1
Czyli znowu wycieczka do Paryża... Ostatni dwumecz z nimi w 2015 roku okazał się dla nas bardzo dobry. Ale w tamtym sezonie nie było na nas mocnych. Mamy ponad dwa miesiące, żeby powrócić do wysokiej starej formy.
dodano: 12.12.2016, 12:51, #3 Stary Dziad [31.0.68.***]
Nie lubię bardzo takich tytułów - poznaliśmy rywala...
To tak jak w onecie.
PSG rywalem Barcelony, a nie - poznaliśmy rywala (dla klikalności, ale z lekceważeniem czytelnika)
Warto nad tym pomyśleć.

Co do samego losowania, można było trafić gorzej. Ten zespół kolejny raz w potyczce z Barceloną jest do spokojnego ogrania w dwu meczu. Oczywiście kelnerami nie są, ale nie są też mocni.
Czekamy dwa miesiące na pierwszy mecz...
Poziom: 21
dodano: 12.12.2016, 17:11, #4 Redakcja: SuperPatsonFCB
Chciałbym zauważyć, że nawet mimo takiego tytułu, będąc na stronie głównej, da się zorientować kto jest rywalem Barcelony. Obok tytułu i nagłówka znajduje się bowiem zdjęcie z herbami Barcy i PSG ;)
dodano: 12.12.2016, 21:19, #5 Stary Dziad [31.0.32.***]
Nie wspominam o zdjęciu, bo każdy je widzi, lecz o samym literalnie tytule...
Zwyczajnie zaśmierdziało mi onetem, stąd moja dobra, warta uwagi, sugestia.
I ZAWSZE będę jej bronił, ponieważ odbiorcy tekstów, czytelnicy - to nie jest stado matołów, a przynajmniej nie wszyscy, prawda?
dodano: 12.12.2016, 18:00, #6 REAL [78.11.90.***]
Perez posmarował visca łby?;D
dodano: 12.12.2016, 16:01, #7 Wenger [91.94.183.***]
Drużyna Arsenalu oszukała przeznaczenie .
Poziom: 58
dodano: 12.12.2016, 13:03, #8 ZLATKO
Cóż za zaskoczenie. Barcelona znowu trafia na jednego z silniejszych rywali, a Real z najsłabszych. Te losowania to chyba jakiś żart z widzów. Niech od razu ogłoszą, że nam dają mocnych przeciwników i nie udają, że te losowanie ma coś wspólnego z przypadkiem. Arsenal, City, City, Milan, a teraz PSG. Na takie drużyny "przypadkiem" trafiamy w 1/8 finału w ostatnich latach. Nie ma żadnych typu Schalke czy Napoli. Jesteśmy herosami, że przy tylu mocnych rywalach i tak potrafimy zgarniać trofea garściami. Damy radę :)
Poziom: 41
dodano: 12.12.2016, 12:52, #9 budrys60
Nie będzie łaewo.
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.