Już za około dwa tygodnie ruszy długo wyczekiwana faza grupowa Ligi Mistrzów. Sprawdźcie swoją... ROZWIĄŻ QUIZ

Dzień z El Clásico! [LIVE]

El Clasico Ronald @02.04.2016 | Przeczytano 1336 razy

Zapraszamy do śledzenia najciekawszych wydarzeń związanych z dzisiejszym dniem meczowym. Początek wielkiego El Clasico już o 20:30!

Aby zobaczyć nowości, należy odświeżyć stronę!

Zapraszamy do dyskusji w komentarzach!

Transmisja meczu:

Relacja radiowa:

---

22:24 - Zapraszamy do pomeczowej analizy oraz najświeższych informacji, które w najbliższych godzinach pojawią się na naszej stronie. Jeżeli uważasz, że całodniowa relacja była ciekawym pomysłem, napisz do nas lub zostaw komentarz. Postaramy się, by pisemne relacje na żywo pojawiały się częściej!

22:22 - 93' Koniec meczu! Spotkanie wygrywa Real Madryt.

22:20 - Niechlubny rekord. Sergio Ramos otrzymał 20-stą czerwoną kartkę w swojej karierze.

22:19 - 90' Sędzia dolicza 2 minuty do drugiej połowy.

22:19 - 90' Gereth Bale schodzi z boiska. Za jego miejsce pojawia się Lucas

22:16 - Zobacz gol Ronaldo, który posłał piłkę głową w dolny róg bramki. Kliknij w zdjęcie, by przejść.

22:15 - 85' Cristiano Ronaldo strzela bramkę! Real Madryt wychodzi na prowadzenie - Niestety mamy 2:1.

22:13 - 83' Sergio Ramis doigrał się! Sędzia ukarał piłkarza drugą żółtą kartką za brutalny faul.

22:10 - 80' Luis Suarez nie trafia w bramkę! Było blisko!

22:08 - 78' Jest i zmiana po stronie rywala. Karim Benzema opuszcza boisko. Zastępuje go Jese.

22:04 - 74' Pierwsza zmiana. Ivan Rakitic schodzi z boiska. Arda Turan zasila szeregi Barcy na murawie.

22:02 - #Respect

21:58 - 68' Rzut rożny dla Barcy bez spodziewanego finiszu. Kilka chwil później Ronaldo próbował swoich sił, ale Claudio Bravo bezproblemowo zatrzymuje piłkę przed bramką.

21:56 - Zobacz wyrównującą bramkę. Trzeba przyznać, że Benzema oddał piękny strzał!

21:52 - 62' Szybka odpowiedź Realu Madryt! Karim Benzema przejmuje dośrodkowanie w pole karne i strzela w światło bramki. Real wyrównał na 1:1!

21:49 - Akcja za 57 minuty. Kliknij w obrazek, by obejrzeć bramkę!

21:48 - 59' Jeden z obrońców powstrzymał rajd Cristiano Ronaldo, który pędził w stroję bramki.

21:48 - 59' Ivan Rakitic otrzymuje żółtą kartkę za blok wślizgiem.

21:46 - 57' GOOOOOOOOOL! Gerard Pique zdobywa gola! Po kilku rzutach różnych Barca znalazła rozwiązanie, jak skutecznie wykorzystać korner. Pique strzela gola głową.

21:43 - 54' Lionel Messi strzela w światło bramki. W ostatniej chwili goalkeeper Realu wyciągnął piłkę, która idealnie zmierzała w stronę prawego rogu bramki.

21:41 - 52' Dwa rzuty rożne na połowie Barcy. Przeciwnik na szczęście nie stworzył zagrożenia w polu karnym.

21:40 - Ronaldo w 24 występach w El Clasico zdołał strzelić 15 bramek (9 na Camp Nou). Czy dzisiaj sprawi zawód fanom Barcy?

21:38 - 48' Messi niecelnie z rzutu wolnego. Piłka wysoko ponad poprzeczką

21:36 - Rozpoczynamy drugą część spotkania!

21:35 - Statystyki po pierwszej połowie

21:32 - Zobacz hołd dla Johana Cryuffa złożony przez piłkarzy i kibiców przed rozpoczęciem spotkania. Klik!

21:29 - Na trybunach zasiadło 99,264 kibiców. Najlepszy wynik w tym sezonie!

21:28 - Zapraszamy do przeczytania pierwszej części relacji! Klik!

21:27 - Gareth Bale

21:26 - Pierwszy raz od listopada 2002 roku w pierwszej połowie El Clasico nie padła żadna bramka

21:17 - 45' Sędzia postanowił doliczyć jedynie minutę do pierwszej połowy meczu. Barca mimo 71% posiadania piłki przez pierwsze 45-minut, nie potrafiła objąć prowadzenia. Z kolei Real może się poszczycić tylko 2 celnymi strzałami na bramkę rywala. Po gwizdku sędziego piłkarze udali się do szatni.

21:14 - 42' Dani Alves mógł zakończyć pierwszą część spotkania golem! Piłka minęła światło bramki o kilka centymetrów, ocierając się o poprzeczkę.

21:13 - Dyskusyjna sytuacja (sprzed kilku minut) w polu karnym. Czy Messi był faulowany?

21:09 - 38' Casemiro prosi o pomoc medyczną. Na szczęście jest w stanie po kilkunastu sekundach wrócić do gry.

21:03 - 29' Kolejne formalne upomnienie. Tym razem Alejandro Hernandez wyciągnął żółty kartonik w stronę Javiera Mascherano.

21:01 - 27' Luis Suarez otrzymuje żółtą kartę za nieczysty wślizg.

20:59 - 25' Szansa dla Realu Madryt. Cristiano Ronaldo z bliskiej odległości strzelał w światło bramki. Na szczęście Claudio Bravo w piękny sposób zatrzymuje napastnika Realu, za co otrzymuje gromkie brawa kibiców zgromadzonych na Camp Nou.

20:52 - 19' Ivan Rakitic marnuje świetną szansę na zdobycie prowadzenia po płaskim strzale z linii pola karnego. Keylor Navas zdołał jednak zatrzymać piłkę.

20:51 - 18' Drugi żółty kartonik dla piłkarzy Barcy. Tym razem Daniel Carval otrzymuje kartkę za ostry atak.

20:44 -  10' Pierwsza żółta karta w meczu dla Sergio Ramosa.

20:29 - #GràciesJohan

20:15 - W 14. minucie oddamy hołd wielkiemu Johanowi Cruyffowi

20:10 - W rundzie jesiennej Barcelona rozgromiła Real aż 4:0. Jak będzie tym razem? Królewscy chcą zemsty: KLIK

20:05 - Swoją najlepszą "11" tworzyli również czytelnicy dziennika Marca. Oto ich wybory:

Navas - Alves, Pique, Ramos, Marcelo - Modrić, Busquets, Iniesta - Messi, Suarez, Neymar

20:00 - A jaka jest perfekcyjna "11" według Carlo Ancelottiego?

Bravo/Navas - Alves/Carvajal, Pique, Ramos, Marcelo - Busquets, Rakitić, Iniesta/Modrić - Messi/Ronaldo, Suarez/Benzema, Neymar

Więcej informacji tutaj: KLIK

19:55 - Mamy wyjściowe składy obydwu drużyn!

16:35 - Łączny bilans 231 El Clasico w historii: 92 wygrane zespołu z Madrytu, 91 - Barcy i 48 remisów. Bramki: 389-378 na korzyść Realu.