Sprawdź swoją wiedzę dotyczącą Neymara! ROZWIĄŻ QUIZ

Kolejna porażka koszykarzy w Euro TOP16

Koszykówka Łanczkowski @16.01.2015 | Przeczytano 547 razy

Źródło: fcbarcelona.com

Po raz kolejni Xaviego Pascuala ulegli w tych elitarnych rozgrywkach. Tym razem przegrali na wyjeździe z Maccabi Tel Awiw 70:68.

Mecze wyjazdowe dla Regl Barcy to istne utrapeinie. Od blisko 6 meczy Katalończycy przyjeźdżają na tarczy, Tym razem przegrali z Maccabi Tel Awiw 70:68 w Eurolidze TOP16.  Już od samego poczatku to gospodarze wiedli prym w meczu, na początku wygrywali już 11:0. Gdyby ten okres gry wyszedł lepiej - mecz mółgby się inaczej skończyć. Pod koniec drugiej kwarty oraz w drugiej połowy lepiej zagrali goście, lecz to nie wystarczyło.

Wyróżniającym się graczem był Tomić, który zdobył 21 punktów. Maciej Lampe przebywał na parkiecie przez 13 minut i  trafił jeden rzut za dwa punkty i jeden rzut wolny oraz dodał 5 zbiórek i jeden blok.

Maccabi Tel Awiw 70:68 FC Barcelona