Bukmacher Fortuna przygotował darmowe 20 PLN. Sprawdź i odbierz bonus!

Trzecia ligowa porażka koszykarzy

Koszykówka Łanczkowski @22.12.2014 | Przeczytano 530 razy

Źródło: fcbarcelona.com

Podopieczni Xaviego Pascuala przegrała swój trzeci ligowy mecz z Tym razem ulegli na wyjeździe z Estudiantes 102:96.

Wbrew pozorom mecz rozpoczął się bardzo dobrze dla Katalończyków - w pewnym okresie meczu prowadzili aż 15-oma punktami! Niestety, gospodarze postawili zbyt duży opór, w znaki dało się również zmęczenie po znakomitym meczu w Panathinaikosem, gdzie Regal Barca wygrał w kapitalnym stylu i to na bardzo gorącym terenie.

Bardzo dobre spotkanie rozegrali: Van Lacke. Thomas, Doellman, Hezonja i Lampe. Kiedy drużyna Barcy była w dołku punktowym, to właśnie Ci gracze najbardziej zmienjszyli straty.

Po porażce Barca znajduje się na 3. lokacie w tabeli. Przed nimi znajdują się: Unicaja oraz Real Madryt. Przypomnijmy, że już w najbliższej kolejce katalońscy koszykarze zmierzą się z Realem Madryt na Palau Blaugrana.

Maciej Lampe zagrał około 10 minut i zodbył 6 punktów - jeden rzut za 3 punkty, jeden za dwa, oraz wykonał jeden dobry rzut wolny.

Estudiantes 102:96 FC Barcelona

(21+29+21+31) : (31+26+13+26)